Teknoloji

Baldur’s Gate 3’ün Ana Karakteri Astarion Gerçek Dünyada Nasıl Görünürdü? İşte Ultra Gerçekçi 3D Model…

Geçen yıl piyasaya sürüldü ve piyasaya sürüldüğü anda oyun dünyasını kasıp kavurdu. Baldur’un Kapısı 3 dizisinin baş karakterlerinden Astarion farklı bir projede kullanıldı. Sosyal medyada “blu1304” ismiyle paylaşım yapan Natallia Sudas isimli tasarımcı bu karakteri gerçeğe dönüştürdü. sanki insanyeniden inşa etti.

Astarion karakterinin insansı versiyonuna sesini veriyor Neil Newbon tercih edildi. Astarion’a hayat vermek için ünlü seslendirme sanatçısının yüz hatları, cilt dokusu, benleri ve diğer detayları kullanıldı. Sonuç gerçekten çarpıcıydı.

Astarion’un insansı versiyonu şöyle görünüyor:

Natallia Sudas Astarion projesini hayata geçirecek kapsayıcı Bir çalışma yaptı. Bu çalışma kapsamında ZBrush, ZWrap, TexturingXYZ ve FlippedNormals gibi yazılımlar kullanılmıştır. Sanatçı, Pixar’ın fotogerçekçi 3D işleme yazılımını kullanarak son rötuşları yaptı. RenderManKullandı .

Yukarıdaki fotoğrafın 360 derecelik görünümü:

()

Natallia Sudas’ın son eseri Astarion olmasına rağmen uygulandı Birçok proje var. O yazılara bir göz atmak isterseniz Buradailişki yoluyla blu1304 Instagram hesabıUlaşabilirsin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu