Haber

Haliliye Belediyesi Spor Kursları Gençlere Spor Alışkanlığı Kazandırıyor

Haliliye Belediyesi bünyesinde. spor kurslar, gençlerin spor yapma alışkanlığı kazandığı merkezler olmaya devam ediyor. Gençlerin basketbol ve voleybol kurslarına ilgisi yoğun olurken, geleceğin yıldız sporcuları da alanında uzman eğitmenler eşliğinde yetiştiriliyor.

Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’ın “Gençlere güzel hizmet” anlayışıyla çalışmalarını sürdürüyor. Belediye bünyesinde yer alan Spor Merkezleri, gençlerin vakit geçirmeleri için ortamlar sağlarken, gençlere spor alışkanlığı kazandırmak ve sağlıklı nesiller yetiştirmek amaçlanıyor. Bu çerçevede belediye bünyesindeki basketbol ve voleybol kurslarına katılan gençler, alanında uzman eğitmenler tarafından yetiştirilmektedir. Sabiha Özlek Spor Salonu’nda düzenlenen kurslarla gençler hem teknik hem de uygulamalı eğitim alıyor. Basketbol ve voleybol kurslarından yararlanan gençlere forma takviyesi yapılırken, genç sporcular da geleceğin yetenekli isimleri olmak için var gücüyle çalışıyor. Birçok branşta gençlerin yetiştirildiği kurslar için kayıtlar devam ediyor.

Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, basketbol, ​​voleybol, tekvando, judo, badminton ve yüzme branşlarında Yaz Spor Okullarına kayıt yaptırmak isteyen gençlerin Merkezlere başvurması gerektiği belirtildi. – ŞANLIURFA

haberyayladere.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu